Depolama:

Müşterilerimize kısmi veya komple kapalı depolama hizmeti veriyoruz. Firmamıza ait depolarımız, kantarlarımız, ve eleme makinalarımız Mersin Uluslararası Limanı’na 2km mesafededir. Yaklaşık 25.000 metrekare depo sahasını müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kullanıma sunuyoruz.

 

Forklift, hallaçlama, numune alma, klasifiye etme, sortex, elle seçme, eleme, tartım ve paketleme hizmetlerini sunmaktayız. Tecrübeli personelimiz modern makinelerimizle birlikte bütün işlemleri uluslarası standartlara uygun olarak yapmaktadır.

 

Soğuk Hava Depolama:

En iyi malzemelerle donatılmış, iklimlendirmeli ve nem kontrol teknolojili soğuk hava depo alanlarımız ile müşterilerimizin soğuk hava depolama ihtiyacını karşılamaktayız.

Lojistik, Antrepo ve Transit Ticaret Servisleri:

Mersin, sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda bütün Orta-Doğunun lojistik üssü olma yolundadır. Bundan dolayı, lojistik aktivitelerinin ve transit ticaret operasyonlarının doğru ve verimli bir şekilde koordine edilip uygulanması gerekmektedir. Bilgimiz, tecrübemiz, ve değerlerimizle, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda gerekli işlemleri yapmaktayız.

Gözetim ve Ekspertiz Servisi:

Kalite, denetleme, numune alımı ve analizi, ve tartım işlemlerine ihtiyaç duyulduğunda gözetim ve ekspertiz servislerimizi sunuyoruz. Gelen talepler doğrultusunda, bütün işlemleri limanda, kendi depolarımızda, ya da müşterinin alanında yapabiliriz.

Danışmanlık Hizmeti ve Piyasa Raporları:

Tarım ürünleri uluslarası ticareti konusunda 65 senelik tecrübemiz bize geniş bir perspektif kazandırmıştır. İhtiyaç duyulduğu zaman, müşterilerimize danışmanlık hizmeti verip, bilgi ve deneyimlerimizi aktarıyoruz. Bununla beraber, piyasalarla ilgili, bizzat kendimiz tarafından hazırlanmış raporları müşterilerimize sunmaktayız.